Kuna juuli kulges töö tähe all, siis mingeid eriti märkimisväärseid üritusi oli suht vähe. Ära tasub mainida meie firma suvepäevad.
Algasid need Lasnamäe kaldal "sõda mängides" ehk siis paintball'ga. Kokku oli meid 4 meest ja 3 naist, seega ühes meeskonnas 3 meest ja teises 3 naist ning 1 mees. Hoolimata sellest, et naised ei olnud kunagi püssigi käes hoidnud, jäi lõpuks võistlus viiki.
Peale tunnikest autosõitu maandusime Kalvi lähistel ühel väikesel taluõuel, kus saunamaja jäeti meie käsutada. Kuna peremees veel korrastas seda eelmiste külaliste järelt, siis suundusime Kalvi randa ujuma. Sain isegi sel suvel ujumises linnukese kirja, vesi võis olla 19 kraadi ringis.
Rannast saabudes tuli meil ennast proovile panna erinevates seltskonnamängudes a la milline võiskond saab riietest teha pikema keti jne. Mänge ja võistlusi jätkus pimeduseni välja. Selleks ajaks oli saun juba kuum ning võis sauna minna.
Minu jaoks tegi eriliseks seekordsed suvepäevad see, et MASU tõttu pidime ise süüa tegema ja oma meelelahutuse ise välja mõtlema. Ja me saime hiilgavalt hakkama! Kodune toit, värske õhk ja lõbusad mängud oligi kõik, mida heas seltskonnas vaja läks. Järgmine päev olid kõhulihased naermisest valusad :D Selle nädalavahetuse ilm oli samuti laitmatu - paistis päike ja oli soe. Tallinnasse aga tagasi saabudes hakkas paduvihma sadama, seega võib öelda, et ka ilmataat olid meie poolt.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar