Olen siin ennast kenasti sooja teki sisse keeranud ja kuuma joogiga varustanud. Mõtlesin, et panen paar mõtet taas kirja.
Käes on juba detsembrikuu keskpaik ja igasugused jõuluüritused on jälle ukse ees. Trall hakkab pihta 15.12 Elise lasteaia jõulupeoga. Paar aastat ei ole me lastega traditsioonilisi jõule lasteaia saalis pidanud. Üle-eelmine aasta sai jõulumaal käidud ning eelmine aasta sai pimedas lasteaia aias väikseid päkapikke taskulampidega otsitud. Seekord siis tuleb pidu laulu-tantsu ja muidugi Jõuluvanaga.
18.12 aga saab teoks firma jõulupidu. Nii nagu enamustes firmades, siis ka meil on märksõnaks MASU. Korralik ja viisakas pidu kontoris heade söökide-jookidega. After party kuskil Tallinna ööklubis ;).
21.12 on Elisel Uisukooli jõuluetenduse peaproov ja pildistamine ning 22.12 tuleb õhtul etendus.
Peale neid üritusi, siis võib hakata pere jõuluistungiks valmistuma.
Hetkel on meil veel suurem osa kinke ostmata. Ei ole tahtnud pingutada, vaid oleme ostnud ära need, mis on jäänud silma ning mis on meile kedagi kohe meenutanud.
Aga ilusaid eelseisvaid pühi Teile kõigile, armsad sõbrad!
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar