6. mai 2010

Esimene puhkus aastal 2010

Nagu juba eelmine aasta traditsiooniks on saanud, nii ka sel aastal võtsin oma puhkuse esimese poole kevadel. Põhjuseks on aiakoristus ning Elisega seotud asjatoimetused. Nagu ikka uisukooli ja lasteaia hooaja lõpetamine. Sel aastal aga lausa Elise lasteaia lõpetamine.

Väike täpsustus Elise lasteaia lõpuaktuse suhtes. See toodi pool tundi varasemale ajale (ehk siis 14:00-le). Peale aktust tuleb Pipi ühe Tallinna lähedal elava lapse koduaeda.

Tulemas on emadepäev, millele on uisukoolis pühendatud balletikontsert. Taas on meil Jüris kostüümi õmblemine käsil. Seekord on lapsed beebid. Selga tulevad beebi püksid (kottis põlvpüksid) ja lutt, mille peab kaela siduma.

Hooaja lõpukontserti teemat veel ei tea. Eks tuleb jälle viimasel minutil lapsele kostüümi otsima hakata. Sellega hakkame juba vaikselt ära harjuma.

Pean nüüd Elisega trenni jooksma...

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar