Lendab kui jääkülma lund
Öö peagi laotamas tiivad
Rändajaid saatmas vaid tuul
Külmunud hingi vaid saadab
Kuuvalgus, varje neist loob
Päikesekiirena sooja
Hommik taas endaga toob
Otsin siiani oma elust seda miskit. Lõpmatu rahutu hing. Ma tegelikult tean, mida tahan, aga ei tee midagi selleks, et seda saavutada :) See on endalegi naljakas, kui mõtlema hakata. Õnneks on ilmas inimesi, kes minu talumatut iseloomu kannatavad ja seda isegi seksikaks peavad :D
Järgnevalt saate lugeda fakte minu üllatuslikult sarkastilisest minast.
Armastan romantilisi filme, sooje suveilmasid (juhul loomulikult, kui suveks vormi olen end saanud![see muidugi naljaga pooleks, sest siiani ei ole oma kaalu pidanud jälgima], head sööki (seda oma elukaaslase poolt valmistatuna, kindlasti on tegemist kaotsi läinud tipp-kokkaga), vihkan kriitikat enda vastu, aga armastan teisi kritiseerida ja vahel lähen sellega liiale, ei meeldi oodata, vihkan hiljaks jäämist, olen planeerimise hull, spontaalsed otsused ajavad närvi. Seepärast jääb paljutki tegemata. Selleks korraks lõpetan oma loetelu, aga olen selles kindel, et see saab tuleviku postitustes kindlasti lisa.
Kommentaare ei ole:
Postita kommentaar