20. veebruar 2009

Teater - minu unustatud meelelahutus

Mul on häbi tunnistada, aga viimasest teatrikülastusest on möödas ligi 12 aastat. Teatrikülastuse all mõtlen teatrimaja külastust, mitte suveetenduse ega muusikali külastust Tallinna Linnahallis. Viimast on siiski ette tulnud kusagil 6 aastat tagasi.
Kui nüüd oma kaugeimas mälusopis sorida, siis leian sealt iga-neljapäevased teatris käigud. Seda organiseeris mu ema, kui veel põhikooli esimestes klassides käisin. Käisime alati neljakesi: mina, ema, tädi ja täditütar, kes minuga üheealine. Seega paras seltskond. Ei teagi, mis oli põhjuseks, et üks nädal enam ei mindud linna etendust vaatama.
Seega olen otsustanud, et tahan külastada Estonia teatri muusikali "Minu veetlev leedi". Miks just muusikal? Viimane muusikal "Miss Saigon", mida külastasin, jättis unustamatu mulje. Võibolla oli põhjus suures saalis ning võimsates heliefektides, aga see tõesti söövis mu mällu ning muusikal, kui selline, võitis mu südame.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar