22. juuni 2011

Mai-juuni ning Jaanipäeva plaanid

Mai on alati olnud septembri ja detsembri kõrval üks kiiremaid kuusid. Nagu juba paar aastat traditsiooniks on olnud, oli Elisel uisukooliga balleti-etendus emadepäevaks ning hooaja lõpuetendus jääl. Seekord peeti ka Rocca al Mare Uisukooli 10. aastapäeva ning jagati lastele torti.
Kuna nüüd juba lapsed suuremad, siis oli jääl vaja esineda kahe tantsuga. Nende tantsude vahele jäi meeletus tempos kostüümivahetus, milletõttu ei saanud ma kahjuks tribüünilt etendust nautida. Kahju, et keegi vaatama etenust ei tulnud. Lapsele ikkagi tähtis, et keegi tribüünilt plaksutaks :)
Enne suuri etendusi ja pidustusi oli loomulikult jää-arvestuste läbimine. Elis tegi III järgu kenasti ära, kuid IV järguga (treener arvas, et võiks proovida) veel hakkama ei saanud - sammude kombinatsioonid ning piruetid ei tulnud välja, hüpped aga olid kõik läbitud (neid oli IV järgus 3 erinevat). Eks järgmine aasta läheb paremini.

Etendusega samal ajal oli Elisel ka kooliga noorte looduslaager Kloogal. Hommikul läks kooli juurest startiva bussiga sinna, õhtul aga käisime tal järgi, esinesime ära ning viisime lapse tagasi diskole :) Järgmise päeva lõunaks jõudsid lapsed tagasi. Kuna see oli Elise jaoks tähtis, siis sai niimoodi asi lahendatud. Loomulikult oleks olnud lihtsam laagrisse mitte minna, aga kuna ta ei suutnud valida nende vahel, siis otsustasime mõlemal osaleda.

Nüüd aga Elisel suvevaheaeg ning ees ootamas Jaanipäev Valtus vanaema juures. Ise aga plaanime minna Jaanipäeva pidama Märjamaale sõprade juurde. Nii tore on, et kokku 4 päeva saab töölt vabaks. Kahjuks kõikide muude punaste pühadega sel aastal nii hästi ei lähe, nimelt need on kas laupäevasel või pühapäevasel päeval.

Seekord lõpetan ning head Jaani kõigile!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar